Kadra

.

Jesteśmy grupą ludzi kochających narciarstwo!

.

Oferujemy całoroczną opiekę sportową, która obejmuje także przygotowanie motoryczne. Jesteśmy członkami Krakowskiego Stowarzyszenia Narciarskiego, w ramach którego prowadzimy krakowski klub narciarski TNT Ski&Racing Team.

Łączymy naukę z zabawą i pasję z profesjonalizmem! Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom jak największą przestrzeń do rozwoju w małych 12-osobowych grupach.

.

.

Przemysław Nowak

.

Trener narciarski z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Czołowy zawodnik Polski Masterts. Wychowany w rodzinie, która od pokoleń zajmuje się profesjonalnie sportem – narciarstwo, judo, kajakarstwo – ma to we krwi!

W swojej pracy wykorzystuje doświadczenia zebrane podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Oprócz narciarstwa był członkiem kadry narodowej i Mistrzem Polski Judo. Był również motocyklowym kierowcą wyścigowym. Cierpliwie i z zaangażowaniem wytłumaczy Ci tajniki techniczne, które pomogą Ci się rozwijać. 

PS. Firmowy kawalarz 🙂

.

.

.

Angelika Mazur

.

Pełna energii i uśmiechu, aktywna zawodniczka Międzynarodowej Federacji Narciarskiej – FIS. W sezonie 2018/2019 we współpracy z  trenerem Przemkiem wygrała najsilniejszą Polską ligę narciarską MOZN we wszystkich kategoriach: klasyfikacji generalnej, klasyfikacji slalomu i slalomu giganta. W 12 startach odniosła 8 zwycięstw i 11 razy stanęła na podium.

Mimo młodego wieku w swoim dorobku ma już 71 medali z zawodów narciarskich Polskich i międzynarodowych w różnych kategoriach wiekowych. Na treningach i obozach zajmuje się trenowaniem najmłodszych uczestników obozów, ale również starsi obozowicze mogą się od niej bardzo dużo nauczyć.

PS. Firmowa rakieta 🙂

.

.

.

Eryk Batorowicz

.

Wychowanek krakowskiego AWF. Były członek Małopolskiej Młodzieżowej Kadry Narciarskiej. Długoletni trener i instruktor m.in. w firmie APS Ski$Racing. Pasjonat sportów wyścigowych pod każdą postacią.

PS. Firmowy wodzirej 🙂

.