Zima

.

Nasza oferta zimowa opiera się na obozach narciarskich w Austrii (czasami również w Polsce) i jednodniowych treningach narciarskich  w Polsce od momentu, gdy pojawi się śnieg. Jest też oczywiście możliwość wspólnego wyjazdu na zawody.

.

I. Obozy narciarskie

II. Zniżkowe pakiety obozowe

III. Treningi narciarskie w Polsce

– treningi na tyczkach

– treningi jazdy zadaniowej

IV. Wyjazdy na zawody narciarskie

.

.

I. OBOZY NARCIARSKIE

.

Organizujemy treningowe obozy narciarskie w Austrii, które są filarem naszej oferty. Stawiamy na jakość i podejście indywidualne, więc grupy na treningach nie są większe niż 12 osób.

.

Nasze główne miejsca treningowe to:

.

Lodowiec Hintertux – w 2018 roku uznany za najlepszy lodowcowy teren narciarski na świecie, jako jedyny w Austrii czynny przez cały rok, 86 kilometrów tras o różnym stopniu trudności, 12 kilometrowy zjazd ze szczytu, a także przepiękne górskie widoki.

.

Kühtai – ośrodek narciarski, w którym mamy do dyspozycji bardzo ciekawą i urozmaiconą trasę treningową, trenowaliśmy już obok kadry amerykańskiej, austriackiej i włoskiej, a koniec naszych slalomów znajduje się przy 4 gwiazdkowym hotelu Alpenrose.

.

.

Prowadzimy nasze obozy swobodnie, aby dostosować się do potrzeb każdego uczestnika. Nie narzucamy marży na nocleg, wybór jego jest dobrowolny. Zwykle większość obozowiczów decyduje się na jedno miejsce pobytu, także możliwość integracji jak najbardziej jest. Wybieramy wtedy duży apartament z osobnymi sypialniami i własnym wyżywieniem w zakresie cenowym 25€-30€.
Dojeżdżać również można samemu lub z grupą. Jeżeli istnieje taka potrzeba wynajmujemy busa, który wyjeżdża z Krakowa lub Warszawy.

.

Oferta zimowa obejmuje obozy od września do czerwca. W tym okresie (w zależności od warunków śniegowych) trenujemy na nartach dwa razy dziennie w godzinach 9:00-11:00 oraz 13:00-15:00. Włączamy w to treningi na tyczkach w dyscyplinach slalom specjalny, slalom gigant, slalom równoległy, a także treningi na kolanówkach, dzięki którym łatwiej oswoić jest się z wymuszonym skrętem. Podczas tych treningów istnieje też możliwość jazdy z pomiarem czasu.

.

Czasami prowadzimy również jazdę zadaniową, na której poprawiamy technikę na małych prędkościach poprzez różne ćwiczenia. Jest to bardzo ważna część treningu, o której skuteczności przekonało się już wiele naszych uczestników. W przerwie pomiędzy treningami prowadzimy wideo-analizę nagranych wcześniej przejazdów. Jest to czas kiedy na spokojnie rozmawiamy o tym co należy poprawić i jak to zrobić. Naprawdę warto zobaczyć się na kamerze, także nie ma się czego bać – to wszystko po to, aby się rozwijać i czerpać coraz więcej przyjemności z szusowania po stoku!

.

.

II. ZNIŻKOWE PAKIETY OBOZOWE

.

Oferujemy cztery pakiety zniżkowe dla osób chcących wziąć udział w większej ilości naszych obozów. Pakiet można wykorzystać w trakcie jednego sezonu – przez co rozumiemy okres od września aż do końca sierpnia, czyli tak naprawdę cały rok kalendarzowy. Jest tak, ponieważ zapalonym narciarzom, startującym w zawodach, zalecamy trenowanie przez cały rok. Równie ważne jest przygotowanie zaraz przed startami w miesiącach wrzesień, październik, listopad jak i podtrzymanie formy w okresie letnim. Półroczna przerwa hamuje rozwój, a co więcej wręcz może cofnąć umiejętności zawodnika.

W przypadku niefortunnej sytuacji takiej jak na przykład kontuzja, która sprawia, że pakiet nie został w pełni wykorzystany umożliwiamy wykorzystanie go w sezonie następnym. Wybrany pakiet należy wykupić przed pierwszym obozem treningowym, który ma się do owego pakietu zaliczać.

.

Dodatkowym ułatwieniem finansowym w przypadku naszych pakietów są karty sezonowe, które oferują nam Austriackie stacje narciarskie. Są dwie karty – letnia i zimowa. Zimowa zaczyna się od 1 października i trwa aż do 15 maja, a jej koszt to zaledwie 600€ dla juniora i 400€ dla dziecka. Letnia natomiast zaczyna się od 16 maja, a kończy 30 września, a jej koszt jest równie niski, bo wynosi 300€ dla juniora i 200€ dla dziecka. Obie działają na wszystkich stacjach Tyrolu, co łącznie składa się na 100 000 km tras narciarskich. Po obliczeniach okazuje się to naprawdę sporą oszczędnością, biorąc pod uwagę warunki i możliwości treningowe.

.

.

PAKIET 1

Pakiet ten obejmuje 6 wybranych obozów, za które łączny koszt treningów wynosi 4 500pln/os. W sumie są to 72 treningi narciarskie na najwyższym poziomie. Koszt jednego obozu w tym wypadku to 750pln za treningi oraz koszty zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu, które nie są wliczone, gdyż zależy to od pory roku i miejsca pobytu. Końcowa cena za jeden wyjazd waha się w granicach 500-600€.

.

PAKIET 2

Pakiet ten obejmuje 4 wybrane obozy, za które łączny koszt treningów wynosi 3 480pln/os. W sumie jest to 48 treningów narciarskich na najwyższym poziomie. Koszt jednego obozu w tym wypadku to 875pln za treningi oraz koszty zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu, które nie są wliczone, gdyż zależy to od pory roku i miejsca pobytu. Końcowa cena za jeden wyjazd waha się w granicach 600-700€.

.

PAKIET 3

Pakiet ten obejmuje 3 wybrane obozy, za które łączny koszt treningów wynosi 2 790pln/os. W sumie jest to 36 treningów narciarskich na najwyższym poziomie. Koszt jednego obozu w tym wypadku to 930pln za treningi oraz koszty zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu, które nie są wliczone, gdyż zależy to od pory roku i miejsca pobytu. Końcowa cena za jeden wyjazd waha się w granicach 620-720€.

.

PAKIET 4

Pakiet ten obejmuje 2 wybrane obozy, za które łączny koszt treningów wynosi 1 980pln/os. W sumie są to 24 treningi narciarskie na najwyższym poziomie. Koszt jednego obozu w tym wypadku to 990pln za treningi oraz koszty zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu, które nie są wliczone, gdyż zależy to od pory roku i miejsca pobytu. Końcowa cena za jeden wyjazd waha się w granicach 640-740€.

.

.

III. TRENINGI NARCIARSKIE W POLSCE

.

Stawiamy na jakość i podejście indywidualne, więc grupy na treningach nie są większe niż 12 osób. Nasze główne miejsca treningowe to: Jaworzyna Krynicka, Długa Polana, Harbutowice Ski, Suche Ski oraz Jurgów Ski.

.

.TRENINGI NA TYCZKACH

.

Gdy na Polskich stokach pojawi się śnieg organizujemy 2-godzinne treningi narciarskie na tyczkach z pomiarem czasu i korektą trenera po każdym przejeździe. W zależności od potrzeb osób zapisanych na trening ustawiamy tyczki slalomowe lub gigantowe. Termin treningów jest oczywiście zależny od warunków śniegowych i terminu zawodów, ale planowo odbywają się we wtorki i w czwartki wieczorem oraz czasami w weekendy. Prosimy o kontakt w celu uzyskania bieżących informacji i zapisów.

.

.

TRENINGI JAZDY ZADANIOWEJ

.

W naszej ofercie znajdują się też treningi przeznaczone na doskonalenie techniki na małych prędkościach poprzez różne ćwiczenia. Jest to bardzo ważna część treningu, o której skuteczności przekonało się już wiele naszych uczestników. Treningi jazdy zadaniowej odbywają się w grupach do 4 lub do 8 osób. Takie podejście buduje ogromną przestrzeń do rozwoju. Terminy tych treningów nie są odgórnie ustalone także prosimy o kontakt w tej sprawie.

.

IV. WYJAZDY NA ZAWODY NARCIARSKIE

.

Podczas zawodów w Polsce jak i za granicą zapewniamy pełną opiekę trenerską i serwisową. Obejmuje to czas trwania zawodów jak i dojazd w obie strony.

.